V četrtek okrog 23. ure so 30-letnemu državljanu Romunije na parkirišču bencinskega servisa v Fernetičih ukradli tovorno vozilo, v katerem je prevažal 1200 kilogramov medu in kilogram čebeljega prahu, so sporočili s Policijske uprave Koper. Po prvih ocenah je bil zaradi tatvine vozila oškodovan za 6000 evrov, s tatvino tovora pa za 60.000 evrov.
DRZNA TATVINA NA FERNETIČIH: S parkirišča odpeljali tovornjak, v njem pa za 60 tisošakov medu
Obala

Voznik je po parkiranju belo tovorno vozilo z registrsko oznako BC10LSG zaklenil, v prodajalno bencinskega servisa pa je odšel, da bi tam nekaj pojedel. Ko se je čez 10 minut vrnil, tovornega vozila ni bilo več, zato je zaposlenega na bencinskem servisu prosil, da pokliče policijo.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
