Sinoči ob 20.14 so novogoriški policisti prejeli obvestilo, da se je v gozdu na Šentviški Gori na Tolminskem smrtno ponesrečil moški.
TRAGIČNA NESREČA MED SEČNJO: Mrtvega našli med požaganimi debli
Kronika

40-letnik je sam opravljal sečnjo lesa na gozdni parceli, kilometer stran od vojašnice na Šentviški Gori. Našli so ga s hudimi poškodbami glave med debli požaganih dreves in ni več kazal znakov življenja. Njegovo smrt je potrdil tolminski zdravnik.
O nesrečnem dogodku so policisti obvestili novogoriško preiskovalno sodnico in državno tožilko. Tujo krivdo za nesrečo so kriminalisti že izključili. Da bi ugotovili natančen vzrok smrti, je zdravnik odredil sanitarno obdukcijo.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NOČNI TEROR NAD BANKOMATI: Na območju PU Koper letos že sedem napadov, policija okrepila aktivnosti
M.U.
-
24.6.2026 ob 15:27
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
