Na Bevkovem trgu v Novi Gorici so zjutraj našli moško truplo, so potrdili na Policijski upravi Nova Gorica. Reševalci pri pregledu niso ugotovili znakov nasilne smrti, zdravnica pa je odredila sanitarno obdukcijo na Inštitutu za sodno medicino v Ljubljani, da bi ugotovili natančen vzrok smrti 39-letnika z območja Severne Primorske.
V SREDIŠČU NOVE GORICE NAŠLI MOŠKO TRUPLO: Policisti okoliščine še preiskujejo
Kronika
Policija je bila o truplu obveščena ob 7.03 uri, poleg policistov pa so na kraj prispeli tudi reševalci službe nujne medicinske pomoči Zdravstvenega doma Nova Gorica, so sporočili z uprave.
Policisti so o najdbi trupla obvestili preiskovalno sodnico okrožnega sodišča in okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici.
Policisti okoliščine še preiskujejo ter bodo o vseh ugotovitvah in rezultatih sanitarne obdukcije obvestili okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici, so še sporočili s policije.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54

