70-letni pacient na Vojaško-medicinski akademiji v Beogradu je včeraj z mobilnim telefonom napadel dva zdravstvena tehnika.
70-LETNIK V SRBIJI Z MOBILNIM TELEFONOM NAD ZDRAVSTVENA DELAVCA: Enega udaril tako močno, da mu je zlomil nos
Svet

Po doslej zbranih podatkih je 70-letni pacient, ki je bil hospitaliziran na Kliniki za nefrologijo, najprej z mobilnim telefonom lažje poškodoval 32-letnega zdravstvenega tehnika, nato pa se je spravil še na njegovega 48-letnega kolega in mu zlomil nos, je srbskemu Telegrafu zaupal vir, ki je s primerom pobliže seznanjen.
Policija dogodek še preiskuje, motiv napada pa zaenkrat ni znan. O dogodku je bilo obveščeno tudi pristojno tožilstvo, policisti pa bodo zoper 70-letnika spisali kazensko ovadbo.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
