37. sezono slavnega MTV-jevega resničnostnega šova z naslovom The Challenge v Istri že nekaj mesecev snemajo v strogi tajnosti in nihče noče razkriti, katere lokacije so bile izbrane. Receptorji, čistilke, varnostniki in vsi ostali, ki so neposredno povezani s snemalci in udeleženci oddaje, molčijo, razlog pa so resnično visoke kazni, piše 24sata.
DOBRO PLAČANA TIŠINA: MTV na skrivaj snema resničnosti šov v Istri
Istra

Kdorkoli bi razkril kakršne koli informacije novinarjem oziroma vsakomur, ki poizveduje, bi lahko prejel kazen v višini do pet milijonov kun in več. Po drugi strani pa bo po pogodbi tišina dobro plačana.
Zaradi navedenega niti direktorica Zavoda za turizem Vrsar Nataša Vugrinec, ki pravi, da bo predvajanje serije na ameriškem trgu zagotovo ogromna promocija njihovega domačega kraja, o 200 tujcih, ki se nahajajo v turističnem naselju Petalon, ni želela povedati ničesar. Na kraj snemanja se lahko vstopi samo s posebno prepustnico, poroča 24sata.
Komentiraj
alfa |
24 .05. 2021 ob 16: 21
1
tu si bolj kaznovan kot za težki kriminal....
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
26.6.2026 ob 16:19
PRI RDEČI LUČI JE POČILO: Voznik štirikolesnika je končal na izolski urgenci
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:58
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
26.6.2026 ob 13:57
BREZ GLAVE PRI BERTOKIH: Voznik krepko pretiraval, sledil je takojšen ukrep
M.U.
-
26.6.2026 ob 13:26
Več trendov
Novo iz Slovenije
NA TOLMINSKEM SE JE SMRTNO PONESREČIL PADALEC: Med letom se mu je zaprlo padalo
A.P.
-
danes ob 10:08
VAŠA KLIMA VAS LAHKO DRAGO STANE: Zaradi teh napak boste plačali več za elektriko
A.P.
-
danes ob 09:14
