Danes nekaj pred 20. uro se je pred zdravstvenim domom na Bonifiki dogajala prava drama. Kot smo uspeli izvedeti iz zanesljivega vira, naj bi v zdravstvenem domu dobili klic moškega, ki je napovedal, da prihaja, da ima pri sebi nož in "bo nekoga zaklal".
DRAMA V ZD BONIFIKA: "Prihajam z nožem, nekoga bom zaklal!"
Kronika

Kot smo neuradno izvedeli, so se pred vhod objekta nemudoma odpravili policisti iz sosednje policijske postaje in pričakali moškega pred vhodom. Ta naj bi bil pred zdravstvenim domom kmalu po svojem klicu, rekel pa naj bi, da prihaja "iz Iplasa".
Po naših neuradnih informacijah so osumljenca prijeli, pri sebi pa naj bi imel večji nož. O dogodku bomo podrobneje poročali jutri.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05
