Novogoriške policiste so danes ob 8.25 uri obvestili o tatvini svetlobnega panela na bivši cestninski postaji Bazara (hitra cesta H4 pri Šempetru pri Gorici).
DRZNA TATVINA NA NEKDANJI PRIMORSKI CESTNINSKI POSTAJI: Neznanci odnesli svetlobni panel
Kronika
Fotografija je simbolična.
Po prvih zbranih podatkih je neznani storilec včeraj zvečer na omenjenem kraju z betonske ograje med obema smernima voziščema odvil sončni solarni panel in ga odnesel neznano kam. S tem dejanjem je storilec oškodovancu, gospodarski družbi Dars, povzročil premoženjsko škodo v višini približno 1400 evrov.
Po zaključku preiskave bodo novogoriški policisti podali kazensko ovadbo na Državno tožilstvo v Novi Gorici.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
