Policiste je v sredo ob 18.20 poklicala 49-letna državljanka Italije in prijavila, da so ji s skuterjem zapeljali čez nogo, ko je hodila po pločniku. Nato je padla in se lažje poškodovala, voznica skuterja s sopotnico pa je odpeljala. Policisti so z zbiranjem obvestil izsledili 16 in 14-letnico, obveščeni so bili starši. 16-letna voznica skuterja je osumljena storitve kaznivega dejanja zapustitev poškodovanca v prometni nesreči brez pomoči.
DRZNI NAJSTNICI NA SKUTERJU: 49-letnici zapeljali čez nogo in pobegnili
Kronika
V četrtek ob 23.50 je na cesti od Komna proti Braniku voznik osebnega avtomobila zapeljal s ceste. Zapeljal je preko vozišča in s sprednjim delom vozila trčil v kup zemlje, kjer je obstal. Policisti so ugotovili, da je 73-letni voznik vozil brez vozniškega dovoljenja, preizkus alkoholiziranosti pa mu je pokazal 0.89 mg/l. Sledi obdolžilni predlog.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54

