Puljska policija je zaključila kriminalistično preiskavo nad 22-letnikom, osumljenim dveh ropov iste trgovine v Pulju. V obeh primerih je prodajalkama zagrozil s pištolo.
DVAKRAT OROPAL ISTO ISTRSKO TRGOVINO: Oborožen zbežal z več tisoč evri
Kronika
Osumljeni je prvi rop izvedel 29. februarja 2020, ko je okrog 22.20 vstopil v trgovino na Palisovi ulici in z grožnjo s pištolo od 38-letne prodajalke zahteval denar, ter nato zbežal z več tisoč evri.
Drugi rop je skupaj s še eno osebo izvedel 19. februarja 2022, okrog 22.30 ure, ko je prav tako z grožnjo s pištolo od 31-letne prodajalke zahteval denar in odvzel več tisoč evrov.
Policija bo pristojnemu državnemu tožilstvu poslala posebno poročilo kot dopolnitev že vloženih kazenskih ovadb za rop, medtem ko za drugim storilcem še vedno poteka iskanje, so zapisali na spletni strani Policijske uprave (PU) Istarska.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24

