Neznana oseba je 59-letnico z območja Podlehnika oškodovala za 19.500 evrov. Oškodovanka je namreč osebi ta znesek nakazala v več nakazilih, saj je verjela, da ji želi oseba podariti za 480.000 evrov prihrankov, ona naj le pokrije notarske in druge stroške.
GOLJUFU NAKAZALA SKORAJ 20 TISOČAKOV: Verjela mu je, da ji bo nato podaril pol milijona evrov
Kronika
Kot so danes sporočili iz Policijske uprave Maribor, je v sredo na Policijsko postajo Podlehnik prišla 59-letna oškodovanka in naznanila, da jo je prek spletne aplikacije kontaktirala neznana oseba z namenom, da ji podari svoje prihranke v višini 480.000 evrov.
Pogoj za prejem prihrankov je bil, da mora oškodovanka na račun neznane oseba nakazati denar za poplačilo notarskih in drugih stroškov. Oškodovanka je neznani osebi večkrat nakazala denar, v skupni višini okoli 19.500 evrov, vendar obljubljene vsote denarja ni prejela. Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil, so še sporočili.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54

