V začetku meseca so ponekod na območju Osijeka zabeležili povečano število komarjev. Čez dan se še da zdržati, kot pravijo domačini, zjutraj in ponoči pa je nevzdržno.
GROZLJIVKA S KOMARJI PRI OSIJEKU: "Nosimo zimske kape" (FOTO)
Svet

Med delom zunaj nosijo zimske kape, pa tudi če se mažejo z zaščitnimi kremami pred komarji, oni še zmeraj brenčijo okrog glav.

Nedavno naj bi zaprli enega od rokavov Drave, ki je šel skozi kraj Bijelo Brdo in prav tu naj bi se pojavilo žarišče komarjev.

Situacija naj bi bila tako moteča, da ljudje kljub poletju ne posedajo pred hišami in se ne družijo. Kot so se še pošalili domačini, ni strahu pred širjenjem koronavirusa, saj se ljudje zadržujejo doma, v svojih hišah.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
