V petek zvečer, po 19. uri, so policisti koprske policijske uprave kontrolirali točke, kjer naj bi se po njihovih informacijah zbiralo več oseb. Policisti so ta podatek potrdili. Najprej so na Verdijevi ulici v Kopru izvedli sedem ukrepov zaradi kršitev Zakona o nalezljivih boleznih, zatem pa na Pristaniški ulici še štiri ukrepe.
KAR 11 KAZNI ZARADI "ZBIRANJA": Koprski policisti pisali globe na Verdijevi in Pristaniški ulici
Kronika

Policisti ob tem vse občane opozarjajo, naj se držijo ukrepov vlade za preprečevanje širjenja bolezni. Predvsem naj upoštevajo varnostno razdaljo in uporabo zaščitne maske.
Obveščajo pa, da policisti nadzore opravljajo dnevno.

V petek popoldan je v Kopru padel 51-letni voznik segway-a (posebno prevozno sredstvo). V desnem ovinku je zaradi diletacije spoja v asfaltu eno kolo padlo v fugo in ga obrnilo, tako da je voznik padel. Pri tem se je lažje poškodoval, odpeljan je bil v SB Izola. Sledi mu ukrep.
Komentiraj
joe jaxson |
08 .03. 2021 ob 18: 52
1
joj, katastrofa. ogoče je čas za poslat vojsko da ukrepa ?! QUANTE BALE PA JE ŽE LETO MIMO OD PANDEMIJE
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
