Slovenska specialistka za igro dvojic Andreja Klepač je skupaj s partnerko, Hrvatico Darijo Jurak, nastope na teniškem turnirju WTA v Cincinnatiju končala v drugem krogu. Potem ko sta bili osmi nosilki uspešni v uvodu 2,1 milijona dolarjev vrednega turnirja, sta ju v drugem krogu ustavili Američanka Bethanie Mattek-Sands in Poljakinja Iga Swiatek.
KOPRČANKA KONČALA TURNIR V DRUGEM KROGU: Klepačevo in Jurakovo sta premagali Američanka in Poljakinja
Svet

Ameriško-poljska naveza je slovensko-hrvaški par premagala v treh nizih s 4:6, 6:1 in 10:3.
Klepačeva in Jurakova sta v minulih dveh tednih igrali v dveh finalih; v San Joseju sta zmagali, v Montrealu pa izgubili.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
