Slovenska kajakašica Anja Osterman je na svetovnem prvenstvu v Halifaxu vendarle prišla do tako želene kolajne. V disciplini 200 metrov je zasedla drugo mesto, premagala jo je le Novozelandka Lisa Carrington, ki je bila najboljša že na 500-metrski razdalji, na kateri je bila Ostermanova šesta.
KOPRČANKA OSVOJILA SVOJO PRVO: Do srebrne kolajne na 200 metrov
Svet

Koprčanka je tako osvojila svojo četrto kolajno na svetovnih prvenstvih, a prvo v posamični konkurenci. Pred tem ima do zdaj s prvenstev tri kolajne v dvojcu skupaj s Špelo Ponomarenko Janić, s katero se je po lanski sezoni razšla.
Komentiraj
Istriano |
08 .08. 2022 ob 12: 04
1
bravo!!!!
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
