Slovenska teniška igralka Andreja Klepač se je v paru s Čehinjo Lucie Hradecka uvrstila v polfinale dvojic na turnirju WTA v Cincinnatiju z nagradnim skladom 2,9 milijona dolarjev. Osmi nosilki sta v polfinale napredovali brez boja, saj sta prvi nosilki Tajvanka Su-Wei Hsieh in Čehinja Barbora Štrycova dvoboj predali.
KOPRČANKA V POLFINALU CINCINNATIJA: Klepačevo čakata dvojčici
Svet

Slovensko - češka naveza se bo za vstop v finale pomerila s češkima identičnima sestrama dvojčicama, Karolino in Krystino Pliškovo.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
VEČURNA ZAPORA SKRIVALA TRAGEDIJO: Policija razkrila razlog dramatične intervencije
M.U.
-
danes ob 11:42
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
NA VRHNIŠKEM KLANCU OKVARJENO VOZILO: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
