Včeraj popoldne so policisti pri Mlinih ustavili avtomobil renault Scenic, nemških registrskih oznak, ki ga je vozil 18-letni državljan BiH. V vozilu je prevažal še pet Turkov in Iračana, ki so v Slovenijo vstopili nelegalno.
KOPRSKI POLICISTI UJELI NAJSTNIKA, KI JE PREVAŽAL ILEGALCE: Brez vozniške, zadet za volanom, avto pa neregistriran
Kronika

Najstnik je bil na hitrem testu pozitiven na mamilo amfetamin, strokovni pregled pri zdravniku pa je odklonil. Poleg tega ni imel vozniškega dovoljenja, registracija avtomobila pa je potekla.
Postopki zoper 18-letnika še niso zaključeni, so sporočili s koprske policijske uprave.
Komentiraj
td |
12 .10. 2022 ob 14: 36
20
Tega pa čaka bogata kariera.
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
