Včeraj smo prejeli informacijo, da se je koronavirus pojavil tudi v upravi Doma upokojencev Izola. Da bi se prepričali, ali informacija drži, smo na njih naslovili novinarska vprašanja. Iz Doma upokojencev Izola so nam sporočili, da je informacija resnična in da je okužena ena oseba.
KORONAVIRUS 'ZAŠEL' TUDI V IZOLSKI DOM UPOKOJENCEV: Okužena direktorica, uprava v samoizolaciji
Izola

Direktorica doma Romina Zajc nam je potrdila, da je informacija resnična in da je okužena prav ona. Bila je v stiku s člani uprave, ne pa tudi s stanovalci doma upokojencev. Člani uprave, s katerimi je bila okužena v stiku, so že v samoizolaciji, v naslednjih dneh jim bodo odvzeti tudi brisi.

Delo članov uprave, ki so v samoizolaciji, trenutno poteka od doma. Po besedah Zajčeve, "okužbe pri stanovalcih do sedaj ni bilo zaznati, brisi se redno izvajajo, prav tako se redno spremlja njihovo zdravstveno stanje".
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NEVERJETEN PODVIG V ISTRI: Ukradel delovni stroj in z njim vlomil v nakupovalni center
U.G.
-
danes ob 13:30
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
Več trendov
Novo iz Slovenije
DECANTER POTRDIL MOČ PRIMORSKE: Platinasta medalja gre v Izolo, šest zlatih na Goriško
B.Č.
-
danes ob 15:25
JANŠEVA POBUDA NI DOBILA PODPORE: SD ne bo del partnerstva za uspešno Slovenijo
B.Č.
-
danes ob 13:10
PO ODZIVIH IN KRITIKAH JE SLEDIL PREOBRAT: Državna proslava odprta za vse praporščake
B.Č.
-
danes ob 12:45
