Ženska je v Rusiji pustila svoje tri otroke brez oblačil v gozdu, kjer so zaradi izredno nizkih temperatur dobili hude ozebline.
MATI, KOT IZ GROZLJIVKE: Otroke pustila v gozdu brez oblačil pri -15 stopinj Celzija
Kronika

33-letnica naj bi otroke pustila v bližini Moskve, poročajo mediji. Po navedbah preiskovalcev primera, jih je nameravala umoriti. Občan, ki je otroke našel popolnoma prezeble pri -15 stopinj Celzija, je takoj poklical policijo.
Otroke so prepeljali v bolnišnico, po navedbah novinarske agencije Ria Novosti, je eden od njih v kritičnem stanju.
Mater so prepeljali na kliniko, kjer bodo preverili njeno mentalno zdravje. Je pa bil zoper njo že sprožen kazenski postopek zaradi poskusa umora.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
