Deček, imel ni niti dve leti, je umrl, potem ko ga je mati pustila v avtomobilu in odšla v službo. Župan mesta Bancroft v Kanadi Paul Jenkins je obvestil, da je 23-mesečni Everett Smith umrl prejšnji četrtek. Mati ga je pustila v avtomobilu pred srednjo šolo, v kateri je bila zaposlena kot učiteljica.
MATI POZABILA SINA V VRELEM AVTU IN ODŠLA V SLUŽBO: Ko so ga našli, je bilo zanj že prepozno
Kronika
Fotografija je simbolična.
Do konca šolskega dne, torej do 14.45, ni nihče opazil otroka v avtomobilu, ki je bil parkiran na šolskem parkirišču, piše Global news.
Usodnega dne je bilo izdano vročinsko opozorilo za večji del južnega Ontaria, z napovedanimi temperaturami do 30 stopinj Celzija.
Dečka so prepeljali v bolnišnico, a so ga kmalu zatem razglasili za mrtvega, še poroča 24sata.hr.
Komentiraj
Alozi |
29 .06. 2022 ob 22: 47
8
Žal tega ne morem nikakor razumet. Kako je to mogoče?
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
OBSEŽNA AKCIJA NA BOVŠKEM: Pogrešanega so danes iskali tudi s helikopterjem in droni (FOTO)
A.S.
-
včeraj ob 20:32
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05
