Na Dunaju je 77-letna Avstrijka več mesecev v kleti zadrževala svojega 45-letnega sina. Policija je danes sporočila, da je v zvezi s tem začela preiskavo zaradi suma odvzema svobode. 77-letnico in več prič zdaj zaslišujejo, poroča avstrijska tiskovna agencija APA.
MATI SINA ZA VEČ MESECEV ZAPRLA V KLET: Hudo bolan je skoraj umrl
Kronika

Mati je v sredo poklicala reševalce zaradi slabega zdravstvenega stanja svojega sina, reševalci pa so zaradi slabega higienskega stanja v hiši obvestili policijo. Hudo bolni 45-letnik je na poti v bolnišnico povedal, da ga je mati zaprla v klet. Tam naj bi bil od aprila. Okoliščine dogajanja še niso znane.
Po navedbah policije je bil moški sprva v smrtni nevarnosti, nato se je njegovo stanje nekoliko stabiliziralo. Zaradi slabega zdravstvenega stanja ga še niso mogli zaslišati.
Policija je začela preiskavo zaradi suma odvzema svobode, prve rezultate pa pričakujejo v petek.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
