Minister BiH za promet in komunikacije Vojin Mitrović je v restavraciji v Banjaluki izgubil torbico z 20.000 evri, so poročali lokalni mediji. Minister je izgubo denarja potrdil, policija pa že preiskuje primer.
MINISTER BIH V RESTAVRACIJI POZABIL TORBICO: V njej je bilo 20.000 evrov gotovine
Svet

Minister Vojin Mitrović je potrdil tudi znesek ukradenega denarja in pojasnil, da je šlo za predujem za nakup stanovanja v Beogradu. Prav tja je bil namenjen, ko se je ustavil v banjaluški restavraciji.
"Zato sem imel pri sebi 20.000 evrov. Sicer pri sebi nikoli nimam preveč denarja, kaj šele toliko. Imel sem tudi veliko torbo, ki sem jo dal šoferju, torbica, v kateri so bili denar, moji in ženini dokumenti, diplomatski potni list ter vse plačilne kartice, pa je ostala na mizi," je Mitrović povedal za regionalni spletni portal insajder.in.
Ko je plačal račun v restavraciji, je torbico pozabil na mizi, ko se je vrnil ponjo, pa je ni bilo več.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
