Deklica, ki so jo zaradi smrtno nevarnih poškodb glave po strelskem napadu v osnovni šoli Vladislav Ribnikar v Beogradu skoraj dva tedna oskrbovali na beograjski otroški kliniki Tiršova, je davi kljub intenzivnemu zdravljenju umrla, so sporočili s srbskega ministrstva za zdravje.
MORE ŠE NI KONEC: Strelski napad v šoli terjal še eno smrtno žrtev
Kronika
Srbska ministrica za zdravje Danica Grujičić je v svojem imenu in v imenu ministrstva družini umrle deklice izrekla iskreno sožalje, poroča srbska tiskovna agencija Tanjug.
Učenka beograjske osnovne šole, ki jo je 3. maja pretresel strelski napad, je poškodbam podlegla kljub nujnemu kirurškemu posegu in vsem sprejetim intenzivnim ukrepom zdravljenja.
Deklica, ki je danes umrla, je bila med sedmimi ranjenimi v napadu, v katerem je 13-letni učenec streljal na svoji osnovni šoli. Ta je v strelskem pohodu poleg tega ubil še osem učencev in varnostnika.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
včeraj ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
včeraj ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
včeraj ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
včeraj ob 15:24

