Na območju policijske postaje Murska Sobota se je v ponedeljek 78-letni moški po nesreči s pištolo ustrelil v nogo. Po ugotovitvah policistov je moški pištolo dal v žep hlač trenirke. Ko jo je želel pospraviti iz žepa, pa se je sprožila. Moškega so odpeljali v bolnišnico, kjer so ugotovili, da je lažje poškodovan.
MOŠKI SE JE PO NESREČI USTRELIL V NOGO: Pištolo nosil v žepu od trenirke
Kronika
T.R.
-
Uredništvo/STA
-
Foto: Facebook/Nujna medicinska pomoč - NMP Slovenija, Freepik
-
27.12.2023 ob 14:33
Kot so danes sporočili s Policijske uprave Murska Sobota, je moški po tistem, ko so mu oskrbeli rano, odklonil nadaljnjo zdravniško pomoč.
Ker ne poseduje listine za posedovanje orožja, so mu pištolo skupaj s 26 naboji zasegli. Za posest orožja brez listin bodo uvedli prekrškovni postopek, za poškodbo pa bodo podali poročilo na pristojno okrožno državno tožilstvo.
Komentiraj
manemebasat |
28 .12. 2023 ob 13: 29
0
Se je sprozila?
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
POGREŠANI DEKLICI PO DVEH TEDNIH NAŠLI: Njuna mati, njen partner in materin oče so v priporu
T.K.
-
včeraj ob 12:14
Več trendov
Novo iz Slovenije
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17
NATAŠA PIRC MUSAR UDARILA PO ORGANIZATORJIH: Proslava ne sme deliti Slovencev
B.Č.
-
včeraj ob 20:20

