Na območju Nove Gorice je neznani voznik osebnega avtomobila znamke BMW italijanskih registrskih številk v sredo dopoldne med naseljema Neblo in Dobrovo pobral več mesnih izdelkov, ki so padli z nekega vozila. Gospodarski družbi je tako povzročil za 372 evrov gmotne škode, vendar pa predlog za pregon kaznivega dejanja tatvine ni bil podan.
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
Kronika
Fotografija je simbolična.Neznani voznik je pripeljal z nekdanjega mejnega prehoda Neblo proti naselju Dobrovo, se ustavil na mostu čez potok Kožbanjšček in s tal pobral več mesnih izdelkov ter se z njimi odpeljal v neznano smer, so danes sporočili s Policijske uprave Nova Gorica.
Policisti policijske postaje Nova Gorica bodo o vseh ugotovitvah seznanili novogoriško okrožno državno tožilstvo.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
