Nenavaden prizor so v petek popoldne opazili vozniki na primorski avtocesti. Med Postojno in Razdrtim je 46-letni državljan Filipinov, sicer voznik tovornega vozila, po vozišču z električnim skirojem iskal svoje izgubljene osebne dokumente.
NOROST NA PRIMORSKI AVTOCESTI: S skirojem iskal izgubljene dokumente
Kronika
Kot so sporočili s Policijske uprave (PU) Koper, je voznik dokumente izgubil med vožnjo. Tovornjak je parkiral na počivališču na Razdrtem, nato pa se na lastno pest odpravil nazaj po avtocesti in to kar s skirojem. Policisti so ga ustavili in mu zaradi vožnje po avtocesti izrekli globo, ki jo je poravnal na kraju.
Vožnja s skirojem po avtocesti je namreč prepovedana in izjemno nevarna. Takšna odločitev bi se lahko končala precej huje, saj so hitrosti na tem odseku visoke, preglednost pa omejena.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45

