Hrvaški premier Andrej Plenković se je včeraj znova testiral na novi koronavirus in je pozitiven, so sporočili s sedeža hrvaške vlade. Dodali so, da se predsednik hrvaške vlade počuti dobro in da bo nadaljeval svoje delo od doma. Plenković je bil v samoizolaciji od sobote, potem ko je bila na novi koronavirus pozitivna njegova soproga.
OKUŽEN HRVAŠKI PREMIER PLENKOVIĆ: Počuti se dobro, zato dela od doma
Svet

Hrvaški premier bo v samoizolaciji deset dni in bo sledil vsem navodilom zdravnikov in epidemiologov, so sporočili iz Banskih dvorov. Poudarili so, da se Plenković dobro počuti ter da bo nadaljeval svoje delo od doma.
Plenković je včerajšnjo vladno sejo vodil preko spleta iz samoizolacije. Prvič se je sicer testiral v soboto, ko je bila pozitivna njegova žena, a je bila takrat test negativen.
V preteklih tednih se je že več hrvaških ministrov okužilo z novim koronavirusom, ali pa so bili v samoizolaciji zaradi stikov z okuženimi.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
