David Adam se po treh letih vrača na Bonifiko, kjer bo branil za slovenskega nogometnega prvoligaša Koper. Šestindvajsetletni vratar je podpisal dveletno pogodbo, so sporočili Koprčani prek družbenih omrežij.
PO TREH LETIH SE VRAČA NA BONIFIKO: David Adam odslej vratar Kopra (FOTO)
Koper

V jesenskem delu sezone Prve lige Telekom Slovenije je Adam branil za Tabor iz Sežane in zbral sedem nastopov. V začetku letošnjega leta se je preselil na Ciper, kjer je kot posojen vratar sežanskega kluba nosil dres drugoligaša Xylotymbou.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
