Z Bavarske prihaja novica o incidentu, ki se je zgodil v stanovanju v kraju Mühldorf am Inn, kjer se je družina grela z žarom, zaradi česar so potrebovali zdravniško oskrbo.
POISKALI ALTERNATIVNI NAČIN GRETJA IN KONČALI V BOLNIŠNICI: Policija svari, "nikar ne počnite tega"
Kronika

50-letni moški je v nedeljo zjutraj v bolnišnico najprej odpeljal ženo, ki je tožila o glavobolih in vrtoglavici, poroča Fenix Magazin. Pozneje je moški v stanovanju nezavestnega našel še 34-letnega nečaka. Zaradi vdihavanja dima so tudi njega odpeljali v bolnišnico.
50-letnik je pojasnil, da so se doma greli z žarom, ker "je bil račun za elektriko tako visok".
Moški mora zdaj odgovarjati zaradi povzročitve poškodb iz malomarnosti, policija pa opozarja na uporabo žara v zaprtih prostorih, ki je lahko nevarna.
Komentiraj
Ištrijan |
26 .09. 2022 ob 11: 32
7
Sankcije delujejo.....nedvomno...
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
