Danes dopoldne so na vladi in v predsedniški palači prejeli pošiljke z belim prahom, ki pa se je po analizi izkazal za nenevarno snov. Je pa po 14. uri Policijska uprava Ljubljana prejela še eno tovrstno obvestilo – pošiljko je dobil namreč tudi državni organ na Železni cesti. Tam domuje Specializirano državno tožilstvo.
POŠILJKE Z BELIM PRAHOM ZA VLADO IN PREDSEDNIŠKO PALAČO NENEVARNE: Dobil jo je tudi SDT
Kronika

Rezultat analize te tretje pošiljke še ni znan.
Direktor urada za komuniciranje Uroš Urbanija je danes na Twitterju sicer zapisal, da je bila pošiljka, ki je prišla na vlado, poslana uradu. "Takšen način ustrahovanja kogar koli je nesprejemljiv," je dodal.
Točneje @STA_novice: na UKOM poslana pošiljka z belim prahom. Takšen način ustrahovanja kogar koli je nesprejemljiv. https://t.co/w1Kpf7mHIt
— Uroš Urbanija (@UrosUrbanija) December 11, 2020
Komentiraj
vseved |
11 .12. 2020 ob 18: 33
4
Ne bi dvakrat rekel,da za vsem tem ne stoji Hojs. V državi je treba ustvarit izredno stanje, čimprej.
brez panike, Božiček, ki je v Bruslju na orgiji plezal po žlebu, se vrača na Madžarsko in je izpraznil nahrbtnik z darili za slovenske prijatelje
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
