Po kratkotrajni bolezni je umrl priljubljen primorski DJ Miran Vodopivec, bolj znan kot DJ Cvere. Skorajda ni Primorca, ki ga ne bi poznal. Zaznamoval je zlata leta diskotek in še do nedavnega s svojo glasbo skrbel za dobro zabavo.
POSLOVILA SE JE PRIMORSKA LEGENDA: Zbogom, DJ Cvere!
Slovenija

Kot je pred časom napisal na Facebook strani Humans of Nova Gorica, je glasbo vrtel 35 let. Dobro je poznal glasbene okuse ljudi in kot je dejal, je v zlatih časih diskotek rad uvajal nove glasbene stile, ki na domačem teritoriju še niso bili razširjeni.
Zadnje čase je na glasbo gledal drugače. Mladi se z glasbenimi novitetami srečujejo preko spleta, zato je bil mnenja, da Nova Gorica potrebuje neke vrste klub, kjer bi se lahko družili ljubitelji kvalitetne komercialne glasbe.
"Glasbo vrtim že dobrih 35 let in v tem času sem gostoval po skoraj vseh večjih in manjših lokalih tu okoli. Tako sem...
Objavil/a Humans of Nova Gorica dne Četrtek, 12. oktober 2017
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
IZBRALA JE NAPAČNO BRISAČO: Razplet v Portorožu se ni izšel po njenih načrtih
M.U.
-
včeraj ob 08:11
