V petek zvečer so policisti v Kopru 16-letniku zasegli moped Piaggio Zip 50, ki ni bil registriran, mladenič pa ga je vozil brez vozniškega dovoljenja in to po zadnjem kolesu. Sledi obdolžilni predlog in hitri postopek za starše.
PREDRZNA VOŽNJA: Brez vozniškega dovoljenja in z neregistriranim mopedom
Kronika

Čez vikend so bili na delu tudi tatovi. V soboto je pri Povirju neznanec iz lesene lope ukradel 27" monitor Samsung, potopno črpalko in nekaj kosov orodja.
Nepridipravi so v Kopru iz plastičnega zabojnika, postavljenega na ribiškem pomolu, ukradli ribiško mrežo, vredno 500 evrov.
V vasi Dol pri Vogljah pa je nekdo vlomil v parkiran osebni avtomobil in z zadnjega sedeža ukradel moško torbico, v kateri je bila denarnica.
V ponedeljek v ranih jutranjih urah so se sprožili alarmi na bencinskem servisu v Štanjelu. Policisti so ugotovili, da je prišlo do vloma in kraje tobačnih izdelkov. Zadevo preiskujejo kriminalisti.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
