Šest dijakov so danes odpeljali v bolnišnico, ker so na avtobusu, ki vozi iz Čedada v Videm vdihavali dražljiv plin. Sprožil ga je eden od njih, poroča Primorski dnevnik.
PREPLAH NA AVTOBUSU: Šprical z razpršilcem, šest dijakov v bolnišnico
Svet

Kot piše časnik, je šlo za obrambni sprej s poprovcem in drugimi dražljivimi snovmi, ki povzročijo vnetje oči in dihal. Povzročitelj pa naj se ne bi zavedal posledic svojega dejanja, saj je bil tudi sam hospitaliziran.
Voznik je avtobus ustavil, ko je zaslišal kričanje ter ga nemudoma prezračil, na kraj pa so prišli karabinjerji in reševalci. Dijaki so ostali na opazovanju v bolnišnici, a njihovo zdravstveno stanje ni zaskrbljujoče.
Komentiraj
kokodek |
25 .01. 2020 ob 12: 19
1
lahkomiselen mladenič, upajmo, da ne bo postal kreten
Regional priporoča
Novo iz sveta
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
