V petek ob 00.35 so bili policisti obveščeni o pretepu v enem od koprskih lokalov.
PRETEP V KOPRSKEM LOKALU: Policisti zasegli naboje in pištolo brez serijskih številk
Kronika

Ob prihodu na kraj je bilo ugotovljeno, da so se sprli in stepli štirje gostje, ki pa so s kraja pobegnili z dvema voziloma. Policisti so eno vozilo izsledili in pri postopku z voznikom zasegli naboje in pištolo brez serijskih številk.
Zoper 36-letnega moškega bo podana kazenska ovadba zaradi nedovoljene proizvodnje in prometa z orožjem ali eksplozivom. V zvezi z dogajanjem nadaljujejo z zbiranjem obvestil.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
POGREŠANI DEKLICI PO DVEH TEDNIH NAŠLI: Njuna mati, njen partner in materin oče so v priporu
T.K.
-
včeraj ob 12:14
Več trendov
Novo iz Slovenije
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17
NATAŠA PIRC MUSAR UDARILA PO ORGANIZATORJIH: Proslava ne sme deliti Slovencev
B.Č.
-
včeraj ob 20:20
