V predsedniški palači in na vladi so zjutraj prejeli pisemski pošiljki s sumljivo vsebino. Posredovali so policisti in gasilci, analiza pristojnega inštituta pa je pokazala, da snovi iz pošiljk niso nevarne zdravju. Policisti nadaljujejo zbiranje obvestil zaradi suma kaznivega dejanja povzročitve splošne nevarnosti.
PRIŠLI SO REZULTATI POŠILJK, NASLOVLJENIH NA VLADO IN PREDSEDNIŠKO PALAČO: Sumljiva snov ni nevarna!
Kronika

Kot so sporočili s Policijske uprave Ljubljana, so na inštitutu za mikrobiologijo in parazitologijo ljubljanske veterinarske fakultete ugotovili, da v obeh primerih ne gre za snovi, ki bi bile zdravju nevarne.
Osebi, ki sta bili izpostavljeni pri odpiranju obeh pošiljk, nista več v karanteni, so še pojasnili.
Komentiraj
Marjo z Montinjana |
30 .11. 2021 ob 13: 26
5
spet so naročili snegec po pošti. Ma kaj se še niso naučili? Saj obstaja Wolt
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
