Slovenska košarkarska zvezdnika Luka Dončić in Goran Dragić sta z zmagama vstopila v novo sezono severnoameriške lige NBA. Dončić je z Dallas Mavericks s 108:100 premagal Washington Wizards. Lani najboljši novinec lige je s 34 točkami v 34 minutah le za eno zaostal za svojim rekordom, k zmagi teksaške ekipe pa je dodal devet skokov in tri podaje.
SANJSKI ZAČETEK ZA DONČIĆA IN DRAGIĆA: Z zmagama vstopila v novo sezono NBA (VIDEO)
Svet

Sanjsko je v sezono vstopil tudi Dragić, ki je z Miami Heat na Floridi gostil Memphis Grizzlies in zmagal s 120:101. Dragić je tekmo pričakovano začel na klopi, a je vseeno odigral 25 minut in v tem času dosegel 19 točk, tri skoke, tri podaje in ukradeno žogo.
Tretji Slovenec onkraj luže Vlatko Čančar bo moral na svoj prvenec v najmočnejši ligi na svetu še počakati, saj ga ni bilo v kadru moštva Denver Nuggets za obračun s Portland Trail Blazers, ki še poteka.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
