Direktor Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) Milan Krek je včeraj za STA potrdil, da je od inšpektorata prejel globo v višini 400 evrov, potem ko jeseni na bencinski črpalki, ko je točil gorivo, ni nosil zaščitne maske, čeprav je bila obvezna tudi na odprtem. Globo je tudi že plačal.
ŠE POMNITE KREKA BREZ MASKE NA BENCINSKI ČRPALKI? Napako je pošteno plačal!
Slovenija

Takrat je Krek pojasnjeval, da vedno nosi masko, a se je to zgodilo kot posledica utrujenosti. Ko je šel plačat gorivo, pa si je masko nadel, je dodal.
Komentiraj
Istriano |
13 .01. 2021 ob 14: 02
3
kaj lahko vidimo položnico?
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
POGREŠANI DEKLICI PO DVEH TEDNIH NAŠLI: Njuna mati, njen partner in materin oče so v priporu
T.K.
-
včeraj ob 12:14
