V eni od igralnic na Goriškem so v nedeljo zvečer obravnavali obiskovalca, ki naj bi za vstop uporabil osebni dokument druge osebe.
SKRIVNOSTNI OBISKOVALEC V GORIŠKI IGRALNICI: Ena podrobnost ga je izdala
Slovenija
Kot so sporočili s Policijske uprave (PU) Nova Gorica, jih je v poznih večernih urah o dogodku obvestila varnostna služba igralnice. Ugotovili so, da je obiskovalec iz osrednje Slovenije, ki ima prepoved vstopa v igralnico, ob prihodu uporabil tujo osebno izkaznico in jo predstavil kot svojo.
Po ugotovitvah policije je oseba po dogodku igralnico zapustila. Zaradi kršitve določil zakona o osebni izkaznici bodo policisti zoper kršitelja uvedli prekrškovni postopek in izdali odločbo.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Več kronike
NEVERJETEN PODVIG V ISTRI: Ukradel delovni stroj in z njim vlomil v nakupovalni center
U.G.
-
danes ob 13:30
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34

