SKRIVNOSTNI OBISKOVALEC V GORIŠKI IGRALNICI: Ena podrobnost ga je izdala

Slovenija

V eni od igralnic na Goriškem so v nedeljo zvečer obravnavali obiskovalca, ki naj bi za vstop uporabil osebni dokument druge osebe.

Kot so sporočili s Policijske uprave (PU) Nova Gorica, jih je v poznih večernih urah o dogodku obvestila varnostna služba igralnice. Ugotovili so, da je obiskovalec iz osrednje Slovenije, ki ima prepoved vstopa v igralnico, ob prihodu uporabil tujo osebno izkaznico in jo predstavil kot svojo.

Po ugotovitvah policije je oseba po dogodku igralnico zapustila. Zaradi kršitve določil zakona o osebni izkaznici bodo policisti zoper kršitelja uvedli prekrškovni postopek in izdali odločbo.

Deli novico:

Komentiraj

Za komentiranje je potrebna  Prijava  oz.  Registracija