Včeraj zvečer, okoli 22.20, se je v Zagrebu zgodila huda prometna nesreča, v kateri sta bila udeležena srebrni porsche in črni audi. Trk je bil tako silovit, da je porsche odbilo v izložbo bližnje restavracije, medtem ko je bil audi popolnoma razbit.
ŠOK V SREDIŠČU MESTA: Porsche pristal v izložbi restavracije
Kronika
Po poročanju hrvaškega portala 24sata sta se v nesreči, ki se je pripetila v križišču Savske ceste in Ulice grada Vukovara, dve osebi lažje poškodovali.
V restavraciji ni bil hihče poškodovan. Je bil pa lastnik po pričevanju očividcev sprva razburjen zaradi povzročene škode, a so ga prisotni pomirili, saj je bilo najpomembneje, da v nesreči ni bilo hujših posledic.
Policisti vzrok za nesrečo še ugotavljajo, da bi razjasnili vse okoliščine trčenja, so pozvali morebitne očividce, da jim posredujejo informacije.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45

