V Kopru so včeraj malo po 20.30 policisti skupaj z gasilci posredovali zaradi nevarne uporabe agregata v stanovanjskem objektu.
SOSEDJE V NEVARNOSTI: Koprčan za ogrevanje uporabljal bencinski agregat
Kronika
Po podatkih policije je 53 letni moški za ogrevanje stanovanja in proizvodnjo električne energije uporabljal bencinski agregat. Čeprav je imel odprto okno, je ogljikov monoksid zaradi dotrajanega lesenega stropa prehajal tudi v stanovanje nad njegovim.
S tem je povzročil splošno nevarnost za stanovalca, ki sta se v času dogodka nahajala v zgornjem stanovanju. Ob prihodu interventnih služb je moški agregat izklopil, policisti pa bodo zoper njega podali kazensko ovadbo zaradi kaznivega dejanja povzročitve splošne nevarnosti.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45

