Slovenski kajakašici na mirnih vodah Špela Ponomarenko Janić in Anja Osterman sta se na olimpijskih igrah v Tokiu prebili v polfinale v disciplini K-2 na 500 metrov. Primorki sta v vodnem centru Sea Forest v drugi četrtfinalni skupini zasedli prvo mesto in si priveslali polfinalni nastop, ki se bo v torek pričel ob 3.23.
ŠPELA PONOMARENKO JANIĆ IN ANJA OSTERMAN V POLFINALU: Drugi primorski par na današnji nastop še čaka
Svet

Drugi primorski par, Tina Mrak in Veronika Macarol, pa v jadralnem razredu 470 danes na olimpijskih igrah v Tokiu še nista začeli z jadranjem, ker so tekmovalke ostale na obali pred regatnim poljem Fujisawa. Organizatorji so deveto regato prestavili na poznejši čas zaradi prešibkega vetra.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
ZNOVA KAOS NA PRIMORSKI AVTOCESTI: Prevrnjen avtodom povsem ohromil promet (VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
