V teh dneh je bila vložena obtožnica proti Marijanu S., staremu 36 let, ki je lani avgusta okoli 15.00 poklical mamo v Osijek in ji povedal, da bo svojega dveletnega sina dal v pečico, ga spekel in pojedel. Dodal je, da bo nato zažgal montažno hišo, kjer živi njegova mama, piše na portalu Danica.hr.
SRHLJIVO! Hrvat grozil, da bo svojega dveletnega sina spekel in pojedel
Kronika

Tožilci trdijo, da se pri tej grožnji ni ustavil, ampak je takoj poklical brata in mu ponovil, da se je odločil, da bo svojega otroka spekel in pojedel, nato pa hišo zažgal. Mati in brat sta v strahu za življenje vnukov in nečakov Marijana prijavila policiji, ki je 36-letnika takoj aretirala. V priporu je preživel približno mesec in pol.
Med zaslišanjem policije in državnega tožilstva je grožnje zanikal. Povedal je, da je bil pijan in da jih je vse po vrsti poklical, vendar se vsebine pogovora zaradi alkoholiziranosti ne spomni. Med aretacijo so mu izmerili 1,36 promila. 36-letniku grozi zapor, čeprav do zdaj še ni bil obsojen.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
VEČURNA ZAPORA SKRIVALA TRAGEDIJO: Policija razkrila razlog dramatične intervencije
M.U.
-
danes ob 11:42
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
