Eden izmed brezdomcev na Tržaškem je bil, kot kaže, zelo navezan na svoj tetrapak vina. Bila naj bi neločljiva in vedno naj bi ga nosil s seboj. A neko noč mu ga je skušal odtujiti drugi brezdomec, ki je bival v istem zavetišču. In nastal je "problem".
STEPLA STA SE ZARADI TETRAPAKA VINA: Policiste pred aretacijo prosil le eno stvar
Kronika

Prvi se je ob tem zbudil, nakar je prišlo do pretepa, poroča triestecafe.it.
Vino je na koncu obdržal lastnik, ki je pobegnil še pred prihodom policije. Drugi brezdomec pa je zaradi poškodb moral v bolnišnico.
Karabinjerji iz Barkovlj so pobeglega brezdomca nato izsledili na avtobusu za Romunijo, pri tem pa bili deležni presenetljivega pogovora z njim. Vprašal jih je namreč, ali lahko sestopi z avtobusa, da v mesečini popije še kakšen požirek vina.
Policisti so v postopku ugotovili, da je 54-letni državljan Romunije že iskan zaradi kaznivega dejanja, moral pa bi odslužiti zaporno kazen 2 let in 10 mesecev zaradi groženj in zadanih poškodb. Bil je aretiran in odpeljan v koronejski zapor.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
