Občinsko državno odvetništvo v Vitrovici na Hrvaškem vodi kazenski postopek zoper 42-letnika, ki naj bi s koronavirusom okužil svojega tasta, ker se ni držal pravila samoizolacije.
TAST UMRL ZARADI COVIDA, ZETU GROZI ZAPORNA KAZEN: Bo to prva obsodba zaradi neupoštevanja koronskih ukrepov na Hrvaškem?
Kronika

42-letniku je bila 13. novembra 2021 potrjena okužba s koronavirusom, zato bi se moral samoizolirati v en prostor v hiši. Namesto tega se je še naprej družil s preostalimi člani družine.
Zatem se je okužil njegov tast, ki pa se mu je zdravstveno stanje tako hudo poslabšalo, da je potreboval bolnišnično zdravljenje. Hospitalizirali so ga v KBC Osijek, kjer je 26. novembra 2021 umrl.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
