Zaradi posledic prometne nesreče z e-skirojem, ki se je na območju Ponikve zgodila v ponedeljek dopoldne, je v ponedeljek zvečer v Splošni bolnišnici Celje umrl 78-letni voznik e-skiroja.
TRAGIČNO: Voznik e-skiroja padel v jarek, umrl v bolnišnici
Kronika
Ta je pri vožnji po klancu navzdol zapeljal z vozišča in padel v jarek ob cesti, kjer ga je opazil občan, so sporočili s Policijske uprave Celje. Občan, ki je opazil voznika e-skiroja v jarku, mu je nudil prvo pomoč, nato pa so ga z reševalnim vozilom odpeljali v celjsko bolnišnico, kjer je v večernih urah umrl.
To je letošnja šesta smrtna žrtev prometnih nesreč na območju Policijske uprave Celje.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45

