Včeraj smo poročali, da je v varaždinski osnovni šoli v Ludbregu učenec padel skozi okno, a kot je za medije potrdil ravnatelj, ni šlo za nesrečen slučaj in je deček skozi okno skočil. Gre za učenca višjih razredov, ki je bil zaradi hudih poškodb prepeljan v bolnišnico.
UČENEC SKOČIL Z OKNA PRVEGA NADSTROPJA OSNOVNE ŠOLE: Njegovo stanje stabilno, poškodbe so hude
Kronika
T.K.
-
Uredništvo
-
Foto: Facebook Osnovna škola Ludbreg, posnetek zaslona os-ludbreg.skole.hr
-
27.02.2024 ob 08:57

Dečkovo zdravstveno stanje je po dogodku, ki se je pripetil včeraj okoli 12.00, stabilno. Prvotno se ni natančno vedelo, kaj se je zgodilo, kasneje pa je ravnatelj sporočil, da je deček skočil skozi okno učilnice v prvem nadstropju.
Nemudoma so poklicali nujno medicinsko pomoč in obvestili policijo, takoj je bil prepeljan v bolnišnico. Deček je izven življenjske nevarnosti, je pri zavesti, ima pa hude telesne poškodbe, so za medije povedali v bolnišnici.

O dogodku je bilo obveščeno pristojno šolsko ministrstvo. V prihodnjih dneh bo šolo obiskala posebna skupina strokovnjakov, ki bo otrokom nudila psihološko pomoč po šoku, ki so ga doživeli ob poškodovanem sošolcu.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05
