Preteklo nedeljo, 4. junija, je v Mežici potekal prvi pokalni turnir v karateju. Sodelovalo je več kot 160 tekmovalcev iz 13 klubov. Med njimi tudi koprski klub borilnih veščin Budo Koper, ki se je izkazal kot močan tekmec.
USPEHI KOPRSKEGA KLUBA BORILNIH VEŠČIN: Na pokalnem turnirju osvojili več stopničk (FOTO)
Koper

Prvo mesto v prosti borbi je s svojo močjo in tehniko osvojila Vita Rodela Vilhar. Tudi Tim Mikolavčič je z izvedbo kate osvojil prvo mesto v svoji kategoriji.
Drugo mesto v kati je osvojil Tim Jazbec, Natalija Burič pa tretje mesto. Slednja se je izkazala tudi v prosti borbi in ponovno dosegla tretje mesto.
Giulia Martini je s svojimi kati predstavami osvojila tretje mesto, Tai Kelebuda pa je dosegel četrto mesto v kati.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
