Neznani storilec je med zadnjim vikendom na območju, imenovanem Nad Miheličevo steno, ustrelil gamsa in truplo pustil na kraju. Policija okoliščine še preiskuje.
USTRELIL GAMSA IN POBEGNIL: Policija preiskuje nezakonit lov na Bovškem
Kronika
A.P.
-
Uredništvo
-
Foto: posnetek zaslona Facebook/fakulteta.za.varstvo.okolja
-
03.12.2025 ob 14:21

Včeraj, 2. decembra, so policisti na Bovškem obravnavali kaznivo dejanje nezakonitega lova. Po prvih zbranih podatkih je neznani storilec v času zadnjega vikenda na kraju, imenovanem Nad Miheličevo steno, z neznanim orožjem ustrelil gamsa in ga pustil na kraju, kjer je divjad obležala.
S tem dejanjem je neznanec lovsko družino iz Loga pod Mangartom oškodoval za 100 evrov. Okoliščine kaznivega dejanja policija še preiskuje.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45
