Kriminalisti v Umagu so kazensko ovadili 19- in 20-letnega slovenska državljana, ki sta osumljena kaznivega dejanja kraje koles. V treh primerih naj bi skupno ukradla šest koles, ki so bila vredna več tisoč kun (več sto evrov), je danes objavila policijska uprava hrvaške Istre.
V UMAGU KAZENSKO OVADILI 19- IN 20-LETNEGA SLOVENCA: Kradla kolesa, vredna več tisoč kun
Kronika

Osumljenca naj bi najprej v začetku julija v avtokampu Mareda pri Novigradu odtujila tri kolesa in s tem oškodovala nemška državljana za več tisoč kun, so objavili na spletni strani policije s sedežem v Pulju.
Nato naj bi s parkirišča pri enem od lokalov v Maredi ukradla več tisoč kun vredno kolo hrvaški državljanki. V zadnjem primeru v noči na minuli torek pa naj bi z dvorišča apartmaja v Maredi ukradla dve kolesi v lasti slovenskega državljana, ki je bil zaradi kraje prav tako oškodovan za več tisoč kun.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
