Seznam košarkarjev pri ekipi Dalas Mavericks v ligi NBA, okuženih z novim koronavirusom, je vse daljši. Včeraj je iz teksaške ekipe, za katero igra tudi Slovenec Luka Dončić, prišla novica, da se je okužil še Nemec Maxi Kleber. Slednji se je za naslednjih deset do 14 dni že podal v samoosamitev, izpustil pa bo naslednjih pet do osem tekem.
VEDNO VEČ OKUŽB V LIGI NBA: Seznam pozitivnih v Dončićevem Dallasu se daljša
Svet

Dončić ima tako ob sebi vse manj soigralcev, na katere lahko računa v naslednjih nastopih. Že na petkovi tekmi proti Denver Nuggets (124:117) so v moštvu iz Dallasa zaradi protikoronskih protokolov lige manjkali Jalen Brunson, Dorian Finney Smith in Josh Richardson.
Zaradi dveh okužb v zadnjih treh dneh je po poročanju Bleacher Reporta Dallas včeraj zaprl tudi svojo dvorano za trening.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
včeraj ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
včeraj ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
včeraj ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
včeraj ob 15:24
