Zamaskirani moški je v sredo, nekaj minut pred zaprtjem vstopil v bencinski servis v Cerknem. Od prodajalke je zahteval, da mu izroči gotovino in iz bencinskega servisa tako odnesel nekaj tisoč evrov. Po drzni tatvini je z gotovino zapustil servis in odšel neznano kam, so sporočili iz Policijske uprave (PU) Nova Gorica.
ZAMASKIRAN MOŠKI NAD USLUŽBENKO BENCINSKEGA SERVISA: Odnesel nekaj tisoč evrov gotovine
Kronika
Fotografija je simbolična.
Pri dogodku ni bil nihče poškodovan.
Policisti Policijske postaje Idrija preiskujejo okoliščine kaznivega dejanja kot veliko tatvino. Obenem pa naprošajo vse, ki bi imeli o dogodku kakršnekoli koristne informacije, naj jih o tem obvestijo preko telefona, elektronske pošte ali preko interventne številke 113 ali anonimnega telefona 080 1200.
O kaznivem dejanju so policisti obvestili tudi preiskovalnega sodnika okrožnega sodišča in pristojno Državno tožilstvo v Novi Gorici.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NEVERJETEN PODVIG V ISTRI: Ukradel delovni stroj in z njim vlomil v nakupovalni center
U.G.
-
danes ob 13:30
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANŠEVA POBUDA NI DOBILA PODPORE: SD ne bo del partnerstva za uspešno Slovenijo
B.Č.
-
danes ob 13:10
PO ODZIVIH IN KRITIKAH JE SLEDIL PREOBRAT: Državna proslava odprta za vse praporščake
B.Č.
-
danes ob 12:45
SPORNO DOPUSTOVANJE ALI NE? KPK zaključila primer Golobovega oddiha na Ugljanu
U.G.
-
danes ob 12:39
